Адміністрація президента України планує переїхати з урядового кварталу в Український дім на Європейській площі. Про це повідомляє офіційна сторінка «Команди Зеленського».
«Я дуже хочу переїхати. Головна проблема для мене – це терміни. Є ідея, є план, є конкретні будівлі. Але в нас уже є дуже крута ідея, що потім робити з Банковою», – заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Українській правді.
У будівлі пропонують облаштувати робочий простір президентської адміністрації, а також коворкінг і ресторан. Також планують відкрити кав’ярню . Наразі не повідомляється, про який саме заклад іде мова.
У свою чергу колишню будівлю адміністрації на вулиці Банковій хочуть передати Національному художньому музею.


