Повністю перевести на режим zero waste всі кав’ярні у США до кінця 2020 року обіцяє мережа Blue Bottle Coffee.
«Blue Bottle не намагається диктувати вам, як жити. Blue Bottle намагається підштовхнути вас до того, щоб ви подумали про свої звички споживання», – каже виконавчий директор компанії Браян Міхан.
Компанія переведе на режим безвідходного виробництва два заклади у Сан-Франциско на початку 2020 року, а до кінця наступного планує здійснити це в межах понад 70 кав’ярень мережі в США.
Це означає, що Blue Bottle повністю відмовиться від одноразової тари для кави. Гості кав’ярень мережі повинні будуть або пити каву на місці, або наливати каву у свою чашку багаторазового використання, або користуватися такою чашкою за депозит.
У Blue Bottle додають, що під zero waste вони мають на увазі «уникнення сміттєзвалища принаймні 90% сміття».
За один рік Blue Bottle використовує понад 12 мільйонів одноразових чашок для кави.
Раніше представники Blue Bottle натякали на можливий вихід компанії на європейський ринок.
Nestle придбала 68% акцій Blue Bottle за понад 700 млн доларів у 2017 році.
Окрім закладів у США, у компанії з Окленда є локації в Японії та Південній Кореї.
Раніше Blackfield Coffee показував, як каву вдома готує засновник Blue Bottle.
Blue Bottle почали продавати каву в алюмінієвих банках. Майже 200 000 банок відкликали через травми покупців


