• новини
  • 10/02/20

«Каву» з горіхів почали продавати у США

  • Фото: Virginia Gold

Virginia Gold – напій зі смажених горіхів

«Каву» з горіхів почали продавати у США

Напій із горіхів, який називають «кавою», почали продавати в американському штаті Вірджинія, пише місцеве видання Virginian Pilot.

Напій має назву Virginia Gold, його винайшов фермер Джеймс Гаррелл, який займається вирощуванням горіхів у п’ятому поколінні. «Якось я скуштував каву прямо перед урожаєм і подумав перетворити на каву горіхи», – розповідає фермер.

Гаррелл каже, що після того, як подрібнені горіхи позбавляють зайвої олії, обсмажують, змелюють і заварюють, напій нагадує каву.

«Це схоже на каву тонкого середнього обсмажування, але без фруктових нот смаку і кислотності», – додає фермер. Серед переваг напою також виділяють вміст протеїну та відсутність сечогінної дії.

У Virginia Gold додають, що провели дегустації напою, і він здебільшого сподобався прихильникам кави. Утім, його не оцінили люди, які надають перевагу цикорію, кажуть у виробника.


Раніше Blackfield Coffee розповідав про виробника кави з грибів, якого закрили за рішенням суду.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями