Громадську ініціативу із зустрічами громадян та офіцерів поліції під назвою Coffee with a Cop запустили у Чилі. Національна поліція південноамериканської держави підписала угоду з компанією Starbucks з цього приводу, повідомляє telesur.tv.
За домовленістю, у кожному зі 120 закладів компанії у Чилі щодня протягом кількох годин перебуватимуть троє поліцейських. Їх мета – не захист закладу, а спілкування з гостями.
«Місія Coffee with a Cop – прибрати бар’єри між офіцерами поліціями та громадянами, яким вони служать», – стверджує офіційний сайт ініціативи.
Користувачі можуть зареєструватися на сайті на зустрічі – є окремі форми для цивільних та офіцерів. Розмова за чашкою кави дозволяє двом сторонам поспілкуватися у раніше не звичній ситуації.
«Ключ до все більшого успіху проекту – це те, що він відкриває двері для взаємодії поза кризовими ситуаціями, які зазвичай зводять представників громадськості та поліцейських», – кажуть у Coffee with a Cop.


