• новини
  • 18/10/18

Гарячу нітро-каву хочуть популяризувати у Вашингтоні

  • Фото: Alchemist Coffee Company

Нітро, але не колд-брю

Гарячу нітро-каву хочуть популяризувати у Вашингтоні

Гарячу нітро-каву намагається популяризувати власник американської кав’ярні Alchemist Coffee Company Тайлер Філліпс, пише Washington City Paper.

Керівник компанії каже – хоче зробити гарячу нітро-каву не менш популярною за вже звичний напій нітро колд-брю. За словами Філліпса, перевагами його напою є кремова текстура та тривалий час зберігання – до місяця.

Для приготування нітро-кави Філліпс використовує зерно норвезького обсмажувальника Тіма Венделбо або американської ростерії Ceremony Coffee Roasters. Приготовану каву він охолоджує до 4 градусів Цельсія, додає до неї азот і зберігає у термобочках, аби усунути з кави кисень.

Своєю чергою, перед споживанням каву розігрівають за спеціальною технологією – до 76 градусів. Філліпс каже, що таким чином кава смакує так, ніби її щойно зварили. «У цій каві багато реактивних речовин. Але, усуваючи з неї кисень, ми зупиняємо втрату смаку, адже свої властивості у такий спосіб зберігають й олії, і ароматичні речовини», – пояснює засновник Alchemist Coffee Company.

Наразі гаряча нітро-кава доступна лише у кав’ярні Філліпса у Вашингтоні.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями