• новини
  • 20/12/18

Ґрінч п’є флет-вайт у новому мультфільмі про зеленого ворога Різдва

  • Ілюстрації: B&H Film Distribution

Не якийсь там капучино, а флет-вайт

Ґрінч п’є флет-вайт у новому мультфільмі про зеленого ворога Різдва

Персонаж серії дитячих книжок і головний герой нового фільму з Бенедиктом Камбербатчем Ґрінч п’є флет-вайт у новій адаптації книжки. Про це в інтерв’ю Project розповів Камбербатч, зірка «Шерлока» та «Месників» і виконавець ролі Ґрінча.

«Ґрінч не міг би встати з ліжка, якби не Макс, його друг-собака, який, окрім цього, виконує роль його персонального бариста. Утім, на флет-вайті, який той подає Ґрінчеві, намальований найбільш сумний у світі смайлик», – сміється Камбербатч.

Новий фільм про Ґрінча виходить в український прокат 20 грудня. Це нова адаптація історії про зеленого монстра, який хоче зіпсувати різдво. Цього разу відповідає за неї студія, яка випустила «Нікчемного я» та «Таємне життя тварин».

 

 

Поділитися матеріалом із друзями