Персонаж серії дитячих книжок і головний герой нового фільму з Бенедиктом Камбербатчем Ґрінч п’є флет-вайт у новій адаптації книжки. Про це в інтерв’ю Project розповів Камбербатч, зірка «Шерлока» та «Месників» і виконавець ролі Ґрінча.
«Ґрінч не міг би встати з ліжка, якби не Макс, його друг-собака, який, окрім цього, виконує роль його персонального бариста. Утім, на флет-вайті, який той подає Ґрінчеві, намальований найбільш сумний у світі смайлик», – сміється Камбербатч.
Новий фільм про Ґрінча виходить в український прокат 20 грудня. Це нова адаптація історії про зеленого монстра, який хоче зіпсувати різдво. Цього разу відповідає за неї студія, яка випустила «Нікчемного я» та «Таємне життя тварин».


