Каву у лабораторних умовах у парнику виростили на півдні Канади, пише The Progress.
Досягнення зафіксували в Університеті Долини Фрейзера у місті Чилівак в провінції Британська Колумбія на південному-заході Канади.
«Ми можемо вирощувати все, що завгодно. Усе, що тільки росте на планеті – все це ми можемо вирощувати тут. Річ у тім, що ми змогли створити простір, у якому повністю здатні контролювати умови», – цитує видання професора у галузі сільського господарства Тома Бауманна.
В університеті кажуть, що не лише вирощують каву, а й обсмажують і готують її на місці.
Окрім кави, у парнику на території кампусу вже встигли виростити лимони, апельсини, папаю та гуаяву.
Раніше ми розповідали про ініціативу з Івано-Франківська – першу спробу вивчати каву за науковими методами у місцевому університеті.


