Американський виробник пива Pabst Blue Ribbon випустив каву у жерстяній банці, повідомляє Food & Wine.
Це бленд арабіки та робусти з додаванням молока, кажуть виробники. «Це один із перших проєктів у межах індустрії, який смакує, як хороша айс-кава», – кажуть у PBR.
Редактори Food & Wine порівнюють смак нового напою із безалкогольним лікером Baileys, виділяючи кремові та шоколадні нотки.
Наразі напій доступний лише у кількох американських штатах: Флориді, Джорджії, Нью-Джерсі, Пеннсильванії та Мені.
Раніше ми розповідали, що кавовий напій запустила Coca-Cola.


