• новини
  • 27/11/19

Замовити каву тільки через смартфон: автоматизовану кав’ярню Bandit відкрили в Нью-Йорку

  • Фото: bandit

Від колишнього фахівця Uber

Замовити каву тільки через смартфон: автоматизовану кав’ярню Bandit відкрили в Нью-Йорку

Кав’ярня Bandit почала роботу в Нью-Йорку. Це перший заклад мережі, особливістю якої є автоматизований підхід до замовлення кави. Приймають замовлення лише за допомогою мобільного додатка, пише Eater.

Для користування Bandit потрібно встановити однойменний додаток, заповнити інформацію про себе, а також додати банківські дані та портрет, за яким відбувається видача замовлення. Усі оплати готівкою чи без додатку у закладі не приймають.

У Bandit роблять свідомий акцент на демократичні ціни: від 2 доларів за дріп-каву до 4,5 за кавові напої з молоком. У мережі пояснюють це локалізацією обсмажувального виробництва та низькими витратами на оренду приміщень.

Співзасновником Bandit є Макс Кроулі, який раніше працював у ще одному мобільному додатку Uber. Кроулі каже, що свідомо робить ставку на смартфони і невеликі за площею приміщення, розраховані на формат кави з собою. До кінця наступного року він планує відкрити у місті п’ять-шість кав’ярень.


Раніше ми розповідали про китайську мережу, яка відкриває 4 500 закладів за два роки роботи.

Також ми писали про перший каскара-бар у Нью-Йорку.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями