• новини
  • 15/02/21

«Одного разу я випив стільки кави, що мене відвезли в лікарню» – Дейв Ґрол (Foo Fighters, Nirvana)

  • Фото: Lindsay from Pittsburgh

Барабанщик Nirvana та лідер Foo Fighters – про захоплення кавою

«Одного разу я випив стільки кави, що мене відвезли в лікарню» – Дейв Ґрол (Foo Fighters, Nirvana)

Лідер музичного гурту Foo Fighters і колишній барабанщик Nirvana Дейв Ґрол розповів про захоплення кавою під час запису подкасту Конана О’Браєна Conan O’Brien Needs A Friend.

«Одного разу я випив стільки кави, що мене відвезли в лікарню. Це був непростий період, ми записували новий альбом, до того ж у мене нещодавно народилася дитина. Я прокидався рано вранці після двох годин сну і випивав цілий чайник кави, тоді я пив ще одну порцію, відтак ще одну в студії. Увечері повертаюся додому і думаю, чому я не можу заснути. А, точно, я ж випив вісім порцій кави», – розповідає Ґрол.

Музикант додає, що через надмірне споживання кави в нього з’явився біль у животі. Врешті лікар порадив йому зменшити кількість споживання кофеїну та більше часу приділяти сну.

Ґрол розповів, що здебільшого пив каву бренду розчинної кави Folgers. Зазвичай комерційні виробники кави використовують робусту або бленд, що має вищий вміст кофеїну, ніж арабіка та спешелті-різновиди.

Послухати епізод можна на Apple Podcasts та Google Podcasts. Таймкод – з 39 хвилини.


Раніше Blackfield Coffee розповідав про музикантку, яка надихається кавою Тіма Венделбо.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями