Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США відправить на Міжнародну космічну станцію вантаж із кавою американської компанії Death Wish.
Переглянути запуск можна за цим посиланням. Відбудеться запуск о 12:42 за київським часом.
Вантаж із 80 порціями кави, яку компанія називає «найміцнішою у світі», на МКС доправить ракета компанії Ілона Маска SpaceX.
За словами представника Death Wish Джеффа Еєрса, компанії довелося адаптувати каву до польоту у космос. «Нам довелося виготовити розчинну версію нашої кави. Урешті-решт її запакували у пакетики, схожі на пакетики соку Capri-Sonne», – розповідає Еєрс.
Death Wish подають «як найміцнішу каву у світі». Згідно з інформацією Consumer Reports, у чашці кави Death Wish у чотири рази більше кофеїну, ніж у звичайній.
Запуск SpaceX ми анонсували раніше.


