• новини
  • 02/08/19

Кав’ярню на Місяці хоче відкрити американська мережа

Кав’ярню на Місяці хоче відкрити американська мережа

Американська мережа кав’ярень Biggby Coffee анонсувала плани стати першою кав’ярнею на Місяці, повідомляє MLive.

«Ставити масштабні цілі – це частина ДНК Biggby Coffee. Тепер, після досягнень у космічній сфері від державних і приватних компаній, ми ставимо собі за мету – відкрити першу кав’ярню на Місяці», – цитує видання віцепрезидента Biggby Coffee Джеймі Степаніана-Беннетта.

Повідомляється, що для виконання цілі компанія планує співпрацювати з НАСА та Blue Origin Джеффа Безоса.

Biggby Coffee відкрила першу кав’ярню у штаті Мічиган у 1995 році. Зараз у мережі 236 кав’ярень у кількох американських штатах.


Раніше ми розповідали, що Ілон Маск запустив у космос каву. Також засновник SpaceX шукав бариста.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями