Кав’ярня-галерея Pitkoffee почала роботу на вулиці Машинобудівній між станціями метро «Шулявська» та «Берестейська».
«Pitkoffee – це гра слів. У назві «К» вказана не помилково, оскільки прізвище одного із засновників Пітько», – пояснюють у кав’ярні.
Особливість двоповерхового закладу – поєднання форматів кафе та галереї. «Картини можна роздивитись як на першому, так і другому поверхах закладу. Наразі у нас виставляються два художники та 16 робіт», – кажуть у Pitkoffee.
У кав’ярні використовують зерна власного обсмажування. Каву готують у двох видах – на арабіці та бленді.
Еспресо-машина – Faema Emblema. Еспресо коштує 23 гривні, а капучино – 40 гривень. Найближчим часом планують ввести сезонні напої. До кави подають солодощі, сендвічі і салати.
Адреса: вулиця Машинобудівна, 41
Режим роботи: 08:00-21:00 (будні), 10:00-21:00 (вихідні)


