Компанія Nestle почала продавати продукцію Starbucks у Китаї. Це стало можливим після підписання угоди між найбільшим виробником харчової продукції світу та найбільшою мережею кав’ярень світу вартістю в понад 7 мільярдів доларів, пише Reuters.
«Ми вважаємо Китай дуже цікавим ринком, зокрема з точки зору кави. Адже споживання кави у країні досить низьке, якщо порівнювати з іншими країнами Азії», – розповідає керівник Nestle у китайському регіоні Рашид Алім Куреші. Наразі Китає є другим за розміром ринком для Nestle.
Повідомляється, що в середньому кожеш громадянин Китаю випиває на рік шість чашок кави. Для порівняння, у Японії та Південній Кореї ці показники тримаються біля позначок 400 і 300 чашок на рік відповідно.
Nestle продає у Китаї розчинну каву та капсули та кавових машин під брендом Starbucks. Швейцарська компанія використовує як канали дистрибуції інтернет-сервіси Alibaba, Tmall і JD, також Nestle співпрацює з корпоративними клієнтами на зразок офісів і готелів.
Угоду про право на продаж продукції Starbucks Nestle підписала торік, її оцінюють в понад 7 мільярдів доларів. За інформацією ЦТС, продавати каву Starbucks почнуть і в українських аеропортах.


