Компанія Starbucks дозволить відвідувати заклади мережі і користуватися туалетами усім охочим. Про це повідомляє Associated Press.
«Ми прагнемо створити культуру тепла і розуміння, за якої [у закладах мережі] кожен відвідувач – це бажаний гість», – цитує інформаційна агенція заяву представника Starbucks.
Відповідно до нових рекомендацій працівникам компанії, вони повинні приймати у закладах кожного відвідувача – «незалежно від того, чи здійснює він покупку».
Це нововведення – частина змін у роботі мережі, запропонованих після інциденту 12 квітня у Філадельфії за участі двох афроамериканців.
Рашона Нельсона і Донте Робінсона арештувала поліція після того, як працівник Starbucks викликав правоохоронців і поскаржився на те, що гості сиділи за столиком, заздалегідь нічого не придбавши.

