• новини
  • 19/12/18

У новій галереї The Naked Room відкрили кав’ярню

  • Фото: Тарас Яковлєв

Кава – від Жені Горбаня

У новій галереї The Naked Room відкрили кав’ярню

Бар The Naked Bar розпочав роботу у новій галереї The Naked Room, яку 14 грудня відкрили на вулиці Рейтарській у Києві. За The Naked Bar відповідають Христина Скрипка та Яна Жадан із гастроспільноти Foodies, консультував з приводу кави заклад Женя Горбань (Yellow Place).

«Ми працюємо у повноцінному режимі з 19 грудня. Особливість закладу полягає у тому, що ми не орієнтуємося на стандарти, а шукаємо в каві свої пропорції», – розповідає Горбань.

У The Naked Bar пропонують кавові напої на подвійних шотах: еспресо коштує 50 гривень, капучино і флет-вайт – 65 гривень. У закладі немає хенд-брю, але замість нього подають фільтр за 40 гривень на Колумбії від обсмажувальника Mad Heads.

Для класичних напоїв на запуску використовують Бурунді від Mad Heads. Еспресо-машина – трипостова La Marzocco Linea.

Окрім кави, у закладі пропонують вино. Щонеділі тут пропонуватимуть ігристе та солодощі. Наприклад, на запуску це були кекси.

Адреса: The Naked Room, вулиця Рейтарська, 21

Режим роботи: 08:00-23:00

Facebook

 

 

Поділитися матеріалом із друзями