Посилення карантинних заходів вводять в Києві з п’ятниці, 20 березня, повідомляє міський голова Віталій Кличко. Для кав’ярень це означає можливість обслуговувати гостей виключно на доставку й самовиніс, без прийому відвідувачів у залах.
«З 00:00 20 березня – тобто в ніч із п’ятниці на суботу – Київ запроваджує суворі карантинні обмеження. Бо нам треба рятувати здоров’я і життя людей!», – каже міський голова столиці.
Окрім закладів громадського харчування, обмежать роботу закладів культури, торговельно-розважальних центрів, а також проведення масових заходів, спортивних змагань із глядачами і релігійних богослужінь.
Вводять обмеження щонайменше на три тижні – до 9 квітня.


