62% американців щодня п’ють каву, а сім з десяти громадян США куштують кави щонайменше раз на тиждень, свідчить щорічний звіт Національної асоціації кави про кавову індустрію США. Основні результати галузевого дослідження «Дані про тренди у каві» наводить видання Daily Coffee News.
Ось кілька ключових даних зі звіту:
- з 2015 року кількість американців, які п’ють каву на щоденній основі, зросла на 5%;
- 53% американців кажуть, що надають перевагу каві, виробленій із турботою про природу, кавових фермерів і спільноти кавових виробників;
- 20% американців п’ють каву без додавання молока;
- 27,5% американців до 40 років надають перевагу кавовим напоям на основі еспресо; лише 17% людей старших 60 років надають перевагу еспресо та напоям на його основі;
- на 25% із 2015 року зросла кількість людей, які п’ють «гурманську» каву (за визначенням асоціації, це кава «зварена з преміальних зерен»);
- майже половина людей, які п’ють каву не вдома, користуються послугами замовлення кави на автомобілях;
- 4% людей щодня використовують альтернативне молоко.
«Наш звіт – це атлас американської кави. Цьогорічне дослідження доводить, наскільки сильно американці покладаються на енергію, розраду та ритуальність кави», – резюмує звіт президент Національної асоціації кави Білл Мюррей.
«Водночас ми зустрічаємо непрості часи, – додає керівник асоціації, – кавовий бізнес зараз не перебуває у звичайному стані. Ми закликаємо всіх у кавовій індустрії продовжувати підтримувати малий бізнес, а також урядові організації та медичних працівників для подолання наслідків епідемії коронавірусу».
Раніше Blackfield Coffee розповідав про звіт компанії Allegra Group про кавовий бізнес, до якого вперше включили Україну.


