Найбільша мережа кав’ярень світу Starbucks заохочуватиме гостей відмовлятися від молочних кавових напоїв заради напоїв на рослинному молоці. У такий спосіб компанія хоче допомогти довкіллю, цитує виконавчого директора Starbucks Кевіна Джонсона Fortune.
«Альтернативне молоко – велика частина можливого вирішення проблеми. Крива попиту та пропозиції вже зміщується, як показують наші дані», – каже Джонсон, який замінив на посаді керівника компанії засновника Starbucks Говарда Шульца.
Станом на кінець 2019 року 15-20% гостей Starbucks замовляли кавові напої з додаванням не коров’ячого, а рослинного молока. Вівсяне, кокосове та мигдальне молоко може зробити індустрію кави більш екологічною, оскільки в процесі їхнього виробництва не використовують тварин, кажуть у компанії.
Ці плани Starbucks презентували у межах загальної стратегії, за якою до 2030 року компанію мають зробити більш відповідальною до природи. Зокрема, за наступні десять років Starbucks хоче зменшити викиди вуглекислого газу на 50%. Окрім того, за інформацією Reuters, найближчим часом Starbucks почне продавати у своїх закладах продукти на основі «рослинного м’яса».
У компанії додають, що додання збитих вершків до напоїв Starbucks щороку збільшує викиди парникових газів в атмосферу в 50 разів більше, ніж приватний літак керівництва корпорації.
Раніше Blackfield Coffee розповідав про введення Starbucks напоїв на вівсяному молоці та банкрутство найбільшого у США виробника молока.
Також ми писали про загрози індустрії мигдального молока.


