• новини
  • 24/01/20

Starbucks заохочуватиме гостей відмовлятися від молочних кавових напоїв

  • Фото: Starbucks

Натомість пропонуватимуть кавові напої на рослинному молоці

Starbucks заохочуватиме гостей відмовлятися від молочних кавових напоїв

Найбільша мережа кав’ярень світу Starbucks заохочуватиме гостей відмовлятися від молочних кавових напоїв заради напоїв на рослинному молоці. У такий спосіб компанія хоче допомогти довкіллю, цитує виконавчого директора Starbucks Кевіна Джонсона Fortune.

«Альтернативне молоко – велика частина можливого вирішення проблеми. Крива попиту та пропозиції вже зміщується, як показують наші дані», – каже Джонсон, який замінив на посаді керівника компанії засновника Starbucks Говарда Шульца.

Станом на кінець 2019 року 15-20% гостей Starbucks замовляли кавові напої з додаванням не коров’ячого, а рослинного молока. Вівсяне, кокосове та мигдальне молоко може зробити індустрію кави більш екологічною, оскільки в процесі їхнього виробництва не використовують тварин, кажуть у компанії.

Ці плани Starbucks презентували у межах загальної стратегії, за якою до 2030 року компанію мають зробити більш відповідальною до природи. Зокрема, за наступні десять років Starbucks хоче зменшити викиди вуглекислого газу на 50%. Окрім того, за інформацією Reuters, найближчим часом Starbucks почне продавати у своїх закладах продукти на основі «рослинного м’яса».

У компанії додають, що додання збитих вершків до напоїв Starbucks щороку збільшує викиди парникових газів в атмосферу в 50 разів більше, ніж приватний літак керівництва корпорації.


Раніше Blackfield Coffee розповідав про введення Starbucks напоїв на вівсяному молоці та банкрутство найбільшого у США виробника молока.

Також ми писали про загрози індустрії мигдального молока.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями