• новини
  • 04/03/20

Кава, вино, коктейлі: бар-бістро Zweig відкрили на заводі «Арсенал»

  • Фото: Євген Карєв для The Village Україна

Новий заклад у стилі письменника Стефана Цвейга

Кава, вино, коктейлі: бар-бістро Zweig відкрили на заводі «Арсенал»

Заклад Zweig починає роботу у колишньому приміщенні заводу «Арсенал» на Печерську. Він поєднує формати бару, бістро та кав’ярні, повідомляє The Village Україна. Офіційне відкриття закладу відбудеться 20 березня.

«У нас була окрема мета – зробити заклад, у якому однаково якісною були б кава та коктейлі», – розповідає бартендер Віктор Правосудов, який відповідав за запуск бару Zweig.

Запускають заклад два брати і сестра: Кирило, Андрій та Валерія Іванови. Їхнім сімейним бізнесом є видавництво Nebo BookLab Publishing, відповідно до цього концепцію Zweig побудували навколо образу Стефана Цвейга. Меню та коктейльну карту бару-бістро адаптували до різних етапів у житті письменника та його подорожей – від Європи до США та Бразилії. При вході до закладу розташували книжковий бутик із подарунковими та рідкісними виданнями.

У Zweig працюють з еспресо-машиною La Marzocco Linea та київським обсмажувальником Fresh Black. «Ми давно дружимо з засновниками Fresh Black, ми підібрали каву для закладу разом із ними», – каже Правосудов. У Zweig пропонують напої на основі еспресо та фільтр-каву.

Окрім того, у Zweig пропонують сніданки, закуски та основні позиції.

Наразі Zweig працює лише за запрошеннями. Відчинять двері для всіх охочих 20 березня.


Це 5 нових кав’ярень лютого.


Адреса: вулиця Московська, 8
Режим роботи: 08:00-23:00 (з понеділка по четвер), 08:00 – до останнього гостя (п’ятниця), 10:00 – до останнього гостя (вихідні)

Instagram 

 

 

Поділитися матеріалом із друзями