Сто сертифікатів на безкоштовну чашку кави роздасть гостям київська кав’ярня First Point. Використати їх можна буде після остаточного закінчення карантину, розповідають Blackfield Coffee у закладі.
«Вирішили з командою, що дуже важливо не забувати тих, хто є і залишається поряд. Ми працюємо для гостей і хочемо, щоб вони також отримали заслужену увагу», – розповідає партнер First Point Давід Гороховський.
У First Point кажуть, що сертифікати гостям видадуть у найближчі дні. Кожен сертифікат має відповідник в одну безкоштовну чашку кави.
Раніше Blackfield Coffee розповідав про сертифікати на каву, які можна використати після закінчення карантину, від «Фунту кави» та SCA Ukraine.
Також ми записали інтерв’ю з керівниками First Point про правила роботи кав’ярень під час карантину.


