Більше 100 тисяч людей підписали петицію з вимогою відмовитися від одноразових чашок у найбільшій мережі кав’ярень Канади Tim Horton’s.
Зареєстрували її канадські школярі віком від 12 до 16 років. Станом на 11 лютого вона назбирала понад 116 000 підписів. Підписали заяву у сервісі Change.org.
«Нас звуть Майя, Ів та Бен. Ми молоді активісти з Калгарі, які хочуть зберегти довкілля. Торік ми вже об’єдналися з метою змусити [відмовитися від одноразової тари] Starbucks. Тепер ми хочемо спонукати до цього Tim Horton’s», – пишуть автори петиції.
Мета петиції – змусити компанію відмовитися від одноразових пластикових стаканчиків для кави і перейти на екологічну тару, яка могла б перероблюватися чи розкладатися.
Проблема одноразової тари для кави полягає в тому, що навіть паперова тара зазвичай містить шар пластику. Цей пластик, у свою чергу, не дозволяє перероблювати матеріал.
Понад 90 % пластикових відходів не перероблюють. У природі час розкладання певних видів пластику може становити сотні років.
Раніше ми розповідали, як про екологію починають дбати київські кав’ярні.


