Каву варто споживати під час сніданку. У такий спосіб організм краще сприймає природну кислотність напою, розповідає виданню Elite Daily дієтологиня Ґрейс Дероча.
За словами експертки, ідеальний час споживання кави залежить від того, як шлунок реагує на кислотність напою. Особливо – для людей, які мають проблеми з травленням або виразки.
Дієтологиня додає – споживати каву краще не натщесерце. Каже – Каву краще пити на сніданок краще запивати молоком чи кисломолочними продуктами, багатими на кальцій. «Кальцій допомагає знизити кислотність, нейтралізуючи шлункову кислоту», – пояснює Дероча.Каву краще пити на сніданок.


