Новий батл для барист анонсували організатори Barista Games. Турнір з лате-арту називають «найбільшим латеарт-батлом України», його проведуть 24-25 квітня в Києві.
«Ми збираємося для неймовірної кавової події – на одному майданчику на два дні зберуться 100 топових латеартистів України, щоб визначити найкращого», – розповідають Barista Games.
Батл проведуть в чотири раунди. Окрім чемпіонату, на учасників та гостей чекають майстер-класи й тематичні лекції, а також нетворкінг.
Зареєструватися для участі в батлі можна на сайті.
Раніше Blackfield Coffee анонсував попередні батли Barista Games та записував інтерв’ю з організаторами Олександром Беницьким, Русланом Карелашвілі, Андрієм Пустовітом та Віталієм Задвірним.

