• новини
  • 25/05/20

Перший zero waste-простір із кав’ярнею відкриють в Україні

  • Фото: Юлія Василега для Ozero

Ozero на Микільсько-Ботанічній

Перший zero waste-простір із кав’ярнею відкриють в Україні

Перший zero waste-простір Ozero відкриють в Україні, розповідають співзасновниці Анна Понікарчук, Анастасія Мартиненко та Надія Самаріна в інтерв’ю The Village Україна.

Новий простір Ozero на вулиці Микільсько-Ботанічній, 7/9 відкриють після переїзду з колишнього шоуруму в комплексі Izone. У межах центру працюватимуть кафе, магазин, лекторій, коворкінг і маркет із локальними фермерськими продуктами.

«Кожного дня в кафе гостей буде зустрічати свіжа випічка, печиво та сендвічі, а на вихідних ми влаштовуватимемо бранчі. Головна мета кафе – використовувати локальні та сезонні продукти, органічні інгредієнти для випічки та якісну каву», – кажуть в Ozero.

«У кафе в нашому просторі ми хочемо запустити систему оборотної тари, яка допоможе уникнути великої кількості одноразового посуду, зокрема, одноразових стаканчиків. Як це працює: людина купує в кав’ярні напій «із собою» та вносить депозит за багаторазовий стакан. Коли вона приходить наступного разу й повертає його, отримує кошти назад», – додає співзасновниця Мартиненко.

Команда Ozero працюватиме в новому приміщенні разом із колишньою керівницею кафе Jomo та Buttergreen Ольгою Помозовою.


Раніше Blackfield Coffee розповідав про команду Tetrapaker, яка збирає Tetra Pak з київських кав’ярень.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями