Опцію не одягати захисну маску в приміщеннях закладів американської мережі Starbucks дозволили в нових регуляціях компанії, підтверджує офіційний сайт.
«З огляду на широку доступність вакцин та продовження прогресу в боротьбі з Covid-19 Центри контролю захворювань США рекомендують, що повністю прищеплені люди можуть відновити активності в приміщеннях без масок», – йдеться в повідомленні Starbucks.
Набули чинності нові правила 17 травня. У компанії уточнюють, що йдеться про всю територію США, окрім окремих штатів, де це заборонено регуляціями.
Раніше Blackfield Coffee писав про перше відновлення роботи закладів Starbucks у США після карантину.


