• новини
  • 19/02/20

Starbucks і McDonald’s починають тестувати чашки багаторазового використання

  • Фото: CupClub

Поки тільки в Каліфорнії

Starbucks і McDonald’s починають тестувати чашки багаторазового використання

Компанії Starbucks і McDonald’s починають тестувати чашки багаторазового використання, повідомляє Bloomberg.

Тестовий проєкт із перевірки системи багаторазового використання тари для кави NextGen Cup Challenge запускають наприкінці лютого в містах Сан-Франциско та Пало-Алто у Каліфорнії. До програми приєдналася низка американських компаній, але провідними з їх є мережі Starbucks і McDonald’s, які щороку забруднюють планету мільйонами одноразових чашок, що не підлягають повторній переробці.

У межах програми NextGen Cup Challenge використовують пластикові чашки із вбудованими QR-кодами та системами радіочастотної ідентифікації. Таким чином мережі зможуть стежити за шляхом використання чашок і поведінкою споживачів. Зокрема, завдяки цьому хочуть зрозуміти, наскільки часто гості віддають чашки у пункти прийому відходів і де саме потрібно розміщувати пункти обміну.

Одним із прототипів системи є програма CupClub, що передбачає багаторазову чашка для кави, яку можна використовувати до 132 разів. За випробуваною в Лондоні системою, користувачі можуть проглядати через додаток, у яких кав’ярнях наявна спеціальна тара, брати у закладі каву з собою і повертати стаканчики у пунктах прийому по місту. У свою чергу, команда CupClub щодня збирає використану тару по міських пунктах, очищує їх і повертає у кав’ярні.


Раніше Starbucks пропонував інше можливе вирішення проблеми одноразових стаканчиків для кави.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями