Найбільша мережа кав’ярень світу Starbucks вийшла на італійський ринок. Американська компанія відкрила перший заклад у Мілані 7 вересня. Про це повідомляє офіційний сайт Starbucks.
«Еспресо – це подарунок, який Мілан зробив для світу. Ми просто допомогли його поширити», – йдеться в офіційній заяві мережі.

Перший Starbucks в Італії відкриють за 35 років після першої подорожі засновника компанії Говарда Шульца до країни. За словами колишнього виконавчого директора мережі, саме кавова культура Італії надихнула його на відкриття бренду.
Заклад у Мілані має формат Starbucks Reserve Roastery. Це преміальний вид закладів мережі на понад 2 000 м² з окремим цехом обсмажування. Заклади такого формату Starbucks уже відкрив у рідному для компанії Сіетлі та китайському Шанхаї.

До кінця року Starbucks відкриє ще чотири заклади у Мілані – у партнерстві з локальною компанією. Окрім того, найближчим часом мережа планує відкрити кав’ярні й в інших містах Італії.
Про кав’ярні третьої хвилі Мілана Blackfield розповідав в окремому матеріалі.






