• новини
  • 22/07/19

У Венеції оштрафували двох людей за приготування кави надворі. Звичайно, це були туристи з Берліна

  • Фото: Comune Venezia

Штрафи виписали на 950 євро

У Венеції оштрафували двох людей за приготування кави надворі. Звичайно, це були туристи з Берліна

Штрафи у 950 євро виписали двом туристам з Берліна за приготування кави у громадському місці в італійському місті Венеція. Причина – нові закони, що регулюють поводження в туристичному центрі, пише BBC.

«Венецію необхідно поважати, й ті неввічливі люди, які приїжджають сюди та роблять те, що вони хочуть, повинні розуміти це. Завдяки місцевій поліції, вони будуть покарані й виставлені за межі міста», – цитує видання мера міста Луїжджі Бруньяро.
Туристи з Німеччини готували каву біля мосту Ріальто, однієї з визначальних архітектурних пам’яток Венеції. Поліції про них повідомив перехожий.

За новими розпорядженнями місцевої влади, у Венеції забороняється влаштовувати пікніки у визначених громадських місцях, а також прогулюватися ними без верхнього одягу. У цьому випадку туристів оштрафували за необережне поводження з плиткою.

Щороку Венецію відвідують близько 30 мільйонів людей. Нещодавно місто ввело податок до 10 євро для туристів, які приїздять туди на короткий період часу.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями