Урни для переробки стаканчиків з-під кави встановили в Одесі, пише «Маяк».
«Увага, тепер у нас є люльки для ваших паперових стаканчиків. Якщо ви кинете свій стаканчик у цю урну, замість сміттєзвалища він потрапить на переробку і отримає нове життя у вигляді щоденника чи блокнота», – цитує видання активістку Катю Гречко.
Встановили контейнери для збору відходів у просторах Impact Hub Odessa и 4City. Це ініціатива екологічної організації «Зелений птах».
Здебільшого для кави використовують стаканчики, які мають паперову основу, але містять у складі пластик. Це означає, що звичайні станції переробки сміття не приймають таку тару.
Раніше ми писали, що понад 90 % пластикових відходів не перероблюють.
Також ми розповідали, як київські кав’ярні починають ставати еко-свідомими.


