• новини
  • 06/04/20

Власник кав‘ярні в Одесі постраждав під час зіткнення з поліцією: через роботу на карантині

  • Фото: "Думская"

Власник кав‘ярні в Одесі постраждав під час зіткнення з поліцією: через роботу на карантині

У лікарню потрапив власник одеської кав’ярні Петро Курочкін після зіткнення з представниками поліції, повідомляє місцеве видання «Думская».

Інцидент відбувся на пляжній набережній поряд із 10-ю станцією Великого Фонтану. За інформацією медіа, начальник Патрульної поліції Одеської області Олександр Гостищев та його заступник Володимир Калина прибули до закладу, щоб перевірити виконання ним постанови про обмеження роботи закладів харчування в час карантину.

Правоохоронці вирішили припинити роботу закладу: «Ви порушуєте правила роботи під час карантину». На прохання власника пояснити, які саме норми він порушує, правоохоронці не відповіли, натомість застосували силу, як це видно у відео.

Після інциденту підприємця Курочкіна доправили у лікарню. У коментарі «Думская» він сказав, що у нього діагностували пошкодження плечового сухожилля та попередньо струск мозку.

Видання звернулося до учасника інциденту Калини, але той перенаправив комунікацію на прес-службу поліції.


Раніше Blackfield Coffee розповідав про позицію київської кав’ярні щодо обмеження роботи кав’ярень у період карантину.

Суперечність у правилах роботи кав’ярень під час карантину виникла через різне тлумачення постанов Кабміну та міської влади. Постанова Кабміну дозволяє роботу закладів громадського харчування під час карантину тільки за адресною доставкою. Але, наприклад, за протоколом КМДА, дозволяється адресна доставка та самовивіз, тобто продаж кави гостям без допускання їх у середину закладу.

У свою чергу, в розпорядженні Київської міської ради від 30 березня йдеться про заборону приготування та продажу кави у МАФах і «торговельних закладах». Та кав’ярні не підпадають під визначення «торговельні заклади», за класифікацією це «заклади громадського харчування».

 

 

Поділитися матеріалом із друзями