Анастасія Міколюк залишає посаду кавової лідерки «Холдингу емоцій !FEST», розповіла Міколюк в Instagram.
«Я знову переїжджаю і знову не в Київ. Я ще повернуся в серпні до Львова, щоб зустріти свіжий урожай із Центральної Америки, перевірити свої бали з ферм і бали, які отримає кава на столі, а також для того, щоб відкалібрувати команду та обрати каву для себе», – розповідає Міколюк.
«Тут повинна була б бути історія про те, як я протягом усього життя хотіла відкрити кав’ярню. Чи історія про вікно можливостей. Але ніфіга. У той час, як я не думала про кав’ярню і зовсім не починала думати, якою вона могла б бути, в Алекса Купера та Odesa Food Market були зовсім інші плани. Тому найшвидшій та найбільш несподіваній кав’ярні бути!», – додала Міколюк.
Анастасія Міколюк стала керівницею кавового напрямку !FEST у липні 2018 року, Blackfield Coffee записував перше інтерв’ю на посаді. Раніше Міколюк працювала в команді White Coffeebar у Дніпрі.
Раніше ми розповідали про відкриття першого київського проєкту Алекса Купера Kyiv Food Market, на якому ресторатор спільно з партнерами La Famiglia запустив свій формат кав’ярні «Ритм».


