Відновити роботу київських барів і ресторанів після 22:00 вирішила міська влада, підтвердив голова КМДА Віталій Кличко на брифінгу 6 липня.
«Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22 години. З дотриманням санітарних норм і регламентів. Робота ж розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів обмежені до 22 години», – прокоментував Кличко.
Заборона на роботу закладів після 22:00 діяла з 1 липня.
Зберігається заборона на роботу закладів до 10:00.
Раніше Blackfield Coffee повідомляв, що заклади в Києві повинні починати роботу не раніше 10:00 і працювати до 22:00.
Раніше ми розповідав про відновлення роботи закладів 5 червня, крім Києва та кількох регіонів, де це не дозволяють зробити епідемічні показники. 22 червня КМДА дозволила відновлення роботи закладів і в залах київських закладів.
Раніше писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Окрім того, розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.


