• новини
  • 08/09/18

Ілон Маск: «Марихуана – це протилежність кави»

Маск обирає продуктивність

Ілон Маск: «Марихуана – це протилежність кави»

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск надає перевагу підвищувати продуктивність за допомогою кави. Про це Маск розповів під час запису подкасту Джо Рогана.

«Мені подобається працювати і бути корисним. Насправді це одна з найскладніших речей у світі – бути корисним. Марихуна – це ніби протилежність чашки кави, це ніби кава навпаки», – сказав Маск після того, як розкурив сигару з тютюном і марихуаною у прямому ефірі.

Керівник Tesla додав, що для підняття продуктивності він краще вип’є чашку кави, ніж покурить канабісу.

Після того, як Маск покурив у прямому ефірі, акції Tesla впали на 6%.

Поділитися матеріалом із друзями