• новини
  • 02/08/18

Кав’ярня Yellow Place запрошує на безкоштовні еспресо

  • Фото: Yellow Place

«Чорні понеділки» у закладі в Good Wine

Кав’ярня Yellow Place запрошує на безкоштовні еспресо

Київська кав’ярня Yellow Place у магазині Good Wine розпочинає серію «чорних понеділків»: щотижня до кінця серпня у закладі пригощатимуть безкоштовним еспресо.

«Ми знаємо, що люди не люблять понеділки. І ще не люблять, коли закінчується літо. Ми хочемо зробити світ навколо трохи приємнішим, тож кожного понеділка в серпні будемо пригощати вас еспресо», – кажуть у кав’ярні.

Тож 6, 13, 20 і 27 серпня Yellow Place запрошує на еспресо – звісно, на дабл-шоти. Пропонуватимуть напій на каві від німецького обсмажувальника The Barn.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями