Пандус встановили у кав’ярні «Біла стріла» в Дніпрі – після того, як відвідувач поскаржився на брак доступу до закладу для людей з інвалідністю.
Власники обробили фідбек у соціальних мережах і вирішили встановити пандус. «Тепер тут може проїхати і Suzuku Jimny», – жартує співзасновник кав’ярні Фелікс Безрук.

Окрім того, у заклад запросили людей з інвалідністю, пригощаючи їх кавою та десертом. «Ми запрошуємо людей з інвалідністю до себе в кав’ярню для того, щоб отримати максимальну кількість конструктивних коментарів і фідбеку щодо наших вбиральні та пандусу, щоб зробити все правильно. Адже попереду на нас чекають відкриття кав’ярень, і було б по-дурному повторювати помилки. Взамін ми протягом місяця пригощатимемо кавою та десертом людини з інвалідністю та одного супровідного», – розповідав Безрук.
Другу кав’ярню «Біла стріла» у Дніпрі відкрили у червні. Це новий проєкт Фелікса Безрука та Олександра Ремесника – засновників кав’ярень White Coffeebar і Shepit, а також обсмажувальника «Фунт кави». Відкрили «Біла стріла 2D» на житловому масиві «Перемога 5». Серед особливостей закладу – вбиральня, адаптована для людей з інвалідністю.


