Досягнути нейтрального рівня викидів вуглецю обіцяє бренд капсульних кавоварок Nespresso від найбільшої продовольчої компанії світу Nestle до 2022 року.
«Кліматичні зміни – це реальність. Наше майбутнє залежить від того, наскільки швидкими та просунутими будуть наші ініціативи зі сталого розвитку. Тому ми прискорюємо наші плани, аби кожна чашка кави [Nespresso] була нейтральною з точки зору вуглецевого сліду до 2022 року», – коментує виконавчий директор Nespresso Гійом ле Кунфф.
Nespresso прозвітували про вихід на нейтральні показники викидів вуглецю на виробництві у 2017 році, до 2022 року компанія планує зробити нейтральними й ланцюги постачання. Це не означає повну відмову від викидів вуглецю, ідеться про частку компенсацію цих викидів екологічними ініціативами.
Досягнути цього планують завдяки зменшенню кількості викидів вуглецю в атмофсеру, ініціативам з висаджування дерев на кавових фермах та навколишніх ділянках й інвестиціям у проєкти зі збереження та захисту лісів.
Раніше Blackfield Coffee розповідав, що Nespresso інвестує у виробництво кави в ДР Конго та Мозамбіку.
Також ми писали про те, що на кавових фермах Nespresso у Гватемалі використовували працю дітей.


