Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко свого часу працював баристою і хотів пов’язти своє життя зі сферою гостинності, розповідає заступник міністра охорони здоров’я в інтерв’ю Українській правді.
У студентські роки в 90-х Ляшко працював у ресторанах. «Був баристою у щойно відкритому “Два гуся” на Богдана Хмельницького, потім в аналогічному закладі на Хрещатику. Навіть думав кинути університет, бо сфера громадського харчування пропонувала нормальну зарплату і перспективи. Але переконливий погляд мами був проти», – розповідає Ляшко у матеріалі про свою кар’єру під назвою «Від інтерна до державного санітарного лікаря».
Додає, що перші в житті гроші заробив на виборах: «Роздавав листівки за тогочасного президента улюбленого футбольного клубу “Динамо” Григорія Суркіса, який у 1999 році балотувався на посаду міського голови Києва».
Раніше Blackfield Coffee розповідав про найбільш популярні кавові напої у США за 2019 рік. Також ми писали про середні ціни на кавові напої у країні.
Раніше писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Окрім того, розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.


