• новини
  • 02/06/20

#відкрийресторани: українські ресторатори влаштують акцію протесту під Кабміном

  • Фото: Українська ресторанна асоціація

Мета заходу – закликати уряд відкрити заклади громадського харчування раніше запланованого

#відкрийресторани: українські ресторатори влаштують акцію протесту під Кабміном

Акцію протесту під будівлею Кабінету Міністрів України проведе «Українська ресторанна асоціація» у вівторок, 2 червня о 10:30. Мета заходу – закликати уряд відкрити заклади громадського харчування раніше запланованого.

«Ми запрошуємо вас вийти до Кабінету Міністрів України, щоби повідомити про проблеми ресторанної галузі та наголосити: ресторани мають відкритися якнайшвидше», – пояснюють в асоціації. Додають: «З 22 травня відкривають громадський транспорт, спортивні клуби. З 25 травня запускають метро. Ресторани точно можуть працювати більш безпечно, організувати дезінфекцію та все, що необхідно для безпеки їхніх гостей, ніж метро».

Зустріч запланували на 10:00 біля станції метро «Арсенальна», о 10:20 з площі група вирішить до Кабміну на вулиці Грушевського.

В Українській ресторанній асоціації кажуть, що влаштовують організовану акцію, тому закликають учасників заздалегідь сформувати групи максимум по вісім людей і надіслати дані про себе (ПІБ, телефон відповідального за групу – у Telegram-чат асоціації).


Раніше Blackfield Coffee висвітлював перший флешмоб асоціації #відкрийресторани.

Також ми висвітлювали продовження загальнодержавного карантину в Україні до 11 травня та можливе відновлення роботи закладів 10 червня.

Окрім того, писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Також розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями