Глобальне споживання кави у 2020 році знизиться у порівнянні з показником попереднього року, із посиланням на проєкцію міністерства аграрної промисловості США повідомляє Bloomberg. Це перший випадок з 2011 року, додають в інформаційній агенції.
Причина – порушення глобальних звичок споживання продуктів у світі через пандемію коронавірусу. 25% усієї кави в світі споживають в ресторанах, кафе і кав’ярнях, оцінюють в Bloomberg. Відповідно, через карантин цей показник суттєво знизився.
Уряд США фіксує підвищений показник продажів кавових зерен у роздрібних точках торгівлі, але навіть це не зможе втримати показник споживання на минулорічному рівні, очікує міністерство агропромисловості.
Негативно впливає на споживання кави й переведення робочого процесу з офісів на дистанційний режим, оскільки зазвичай офісні працівники п’ють багато кави у робочому просторі. Домашнє споживання кави поки не здатне його компенсувати, визнають в дослідженні.
Позитивні сигнали в цьому питанні починає давати Азія, найбільш динамічний регіон світу за показником зростання споживання кави. У цій частині світу очікується підвищення попиту на каву у другому півріччі.
Раніше Blackfield Coffee розповідав про рекордно низькі ціни на кавовій біржі.
Раніше писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Окрім того, розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.


