Термін дії жорстких карантинних заходів у Києві продовжили до 30 квітня, повідомляє міський голова Віталій Кличко.
«Оскільки епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві на два тижні, тобто до 30 квітня. У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше. Тому до 30 квітня в місті діятимуть раніше запроваджені обмеження», – заявив Кличко.
Для кав’ярень та інших закладів громадського харчування це означає продовження на заборону прийому гостей у приміщеннях. Продовжувати роботу заклади можуть тільки на самовивіз і доставку.
Також зберігається обмеження на роботу громадського транспорту, шкіл і дитячих садочків.
Раніше Blackfield Coffee розповідав про дослідження Poster про закриття закладів в Україні через карантин.
Окрім того, ми писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Окрім того, розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.


