Дозволити кав’ярням продавати каву на виніс вирішила київська міська влада. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
«Сьогодні спілкувався з підприємцями. Дозволити продавати каву на виніс – це один з кроків першого етапу послаблень, що столиця опорилюднила раніше. В принципі, ресторани і кафе продавали і продають їжу на виніс під час обмежень. Тому і каву на виніс ми вже можемо дозволити», – написав голова КМДА.
«Завтра комісія з надзвичайних ситуацій міста повинна ухвалити рішення про це та про регламент роботи кав’ярень. І тоді вони зможуть вже працювати на виніс. З дотриманням усіх норм, правил безпеки та регламентів», – додав Кличко.
Раніше Blackfield Coffee розповідав про продовження загальнодержавного карантину в Україні до 11 травня та можливий процес виходу з карантину, запропонований урядом.
Також ми говорили з ініціативною групою за продовження роботи кав’ярень на карантині про можливий механізм роботи.
Окрім того, ми писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Окрім того, розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.
Раніше ми писали про благодійні ініціативи з боротьби із коронавірусом від компанії Gemini Espresso, імпортера Coffeeton та кав’ярень з Києва та Ужгорода, а також обсмажувальника 3 Champs Roastery.


