• новини
  • 04/05/20

Кав’ярні можуть продавати каву на виніс – Кличко (оновлено)

  • Фото: Volodymyr Cheppel

Відповідне рішення обіцяють ухвалити 5 травня

Кав’ярні можуть продавати каву на виніс – Кличко (оновлено)

Дозволити кав’ярням продавати каву на виніс вирішила київська міська влада. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Сьогодні спілкувався з підприємцями. Дозволити продавати каву на виніс – це один з кроків першого етапу послаблень, що столиця опорилюднила раніше. В принципі, ресторани і кафе продавали і продають їжу на виніс під час обмежень. Тому і каву на виніс ми вже можемо дозволити», – написав голова КМДА.

«Завтра комісія з надзвичайних ситуацій міста повинна ухвалити рішення про це та про регламент роботи кав’ярень. І тоді вони зможуть вже працювати на виніс. З дотриманням усіх норм, правил безпеки та регламентів», – додав Кличко.


Раніше Blackfield Coffee розповідав про продовження загальнодержавного карантину в Україні до 11 травня та можливий процес виходу з карантину, запропонований урядом.

Також ми говорили з ініціативною групою за продовження роботи кав’ярень на карантині про можливий механізм роботи.

Окрім того, ми писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Окрім того, розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.

Раніше ми писали про благодійні ініціативи з боротьби із коронавірусом від компанії Gemini Espressoімпортера Coffeeton та кав’ярень з Києва та Ужгорода, а також обсмажувальника 3 Champs Roastery.

 

 

Поділитися матеріалом із друзями