Київські кав’ярні зможуть працювати на виніс на першому етапі послаблення карантину, заявив мер Києва та голова КМДА Віталій Кличко у щоденній прес-конфереції до киян. За словами Кличка, перший етап послаблень почнуть 12 травня – за умови, якщо не буде різкого збільшення кількості хворих.
«Одразу зазначу: це – не зняття обмежень, а їх послаблення. Якщо за тиждень-два після їх запровадження ми не побачимо стійкої динаміки зниження захворюваності, до другого етапу не перейдемо. При погіршенні ж ситуації – повертаємося до карантину. Це потрібно розуміти. Тому всі підприємства та організації повинні суворо дотримуватися регламентів роботи. А всі кияни – елементарних правил безпеки», – заявив Кличко.
«Кав‘ярні, як і ресторани, матимуть можливість працювати на виніс», – йдеться у комунікації КМДА. Додають: Із вимогою санітарної обробки приміщення двічі на день».
Раніше Blackfield Coffee розповідав про продовження загальнодержавного карантину в Україні до 11 травня та можливий процес виходу з карантину, запропонований урядом.
Також ми говорили з ініціативною групою за продовження роботи кав’ярень на карантині про можливий механізм роботи.
Окрім того, ми писали про досвід київських кав’ярень і барист на карантині. Окрім того, розповідали про українських барист, які працюють за кордоном під час коронавірусу.
Раніше ми писали про благодійні ініціативи з боротьби із коронавірусом від компанії Gemini Espresso, імпортера Coffeeton та кав’ярень з Києва та Ужгорода, а також обсмажувальника 3 Champs Roastery.


